Administracja

Go down

Administracja

Pisanie by Zeman on Sro Lut 05, 2014 4:36 pm


Miasta:
Czerwone - Port Lumina - Stolica Oświeconego Narodu, największe miasto oraz centrum kultury i oświaty. To tutaj powstają najpiękniejsze dzieła, ogłaszane są najwznioślejsze wynalazki. Tutaj ma swoją siedzibe Rada oraz Władca, jak i większość Uniwersytetów.

Białe - Osada Graniczna, Lux Malus Navis, jest miejscem szkolenia znacznej części armii Oświeconego Narodu. Forteca, tutaj także znajduje się silna pozycja handlowa, do której dostarczane są materiały z innych miast, by spuścić je z rzeką a następnie odtransportować do stolicy.

Pomarańczowe - Summit Praecipitio, była pierwszą osadą założoną po przebyciu gór. Stąd pochodzą wszelkie kamienie i metale, które uda się wyrwać z chciwych rąk ziemi. Wielu malarzy przybywa tutaj, by uwiecznić moment, w którym Lądowe Statki staczają się leniwie z gór, niosąc materiały na północ.

Niebieskie - Igneus Linguae - Drugie pod względem wielkości, miasto w którym swoje miejsce znajduje większość rzemieślników i metalurgów. Także tutaj znajduje sie centrum wyrąbu drewna, stopniowo wgryzające się w Pradawny Las na zachodzie.

Interesujące Miejsca:

Wielkie Pola - niegdyś tą równine pokrywał las, jednak teraz znajduje się tu sięgające poza horyzont morze rozmaitych zbórz. Wielką pomoc miały w tym Lądowe Statki, przystosowane do rolniczych prac, chociaż większość z nich i tak wspomagają konie.

Pradawny Las - mroczna, ciemna i gruba puszcza na zachodzie. Stąd Oświecony Naród czerpie swoje rezerwy drewna. Tamtejsze drzewa są często wysokie na sto metrów, a aby je objąc potrzeba dziesięciu ludzi.
avatar
Zeman

Liczba postów : 239
Join date : 08/05/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach