Działania i Wydarzenia

Go down

Działania i Wydarzenia

Pisanie by Miyokari on Wto 5 Lip 2016 - 6:13


Miyokari

Liczba postów : 88
Join date : 05/02/2014
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Działania i Wydarzenia

Pisanie by Miyokari on Pią 8 Lip 2016 - 6:58


Scalia niedawno odzyskała niepodległość, przez co król plemion miał bardzo dużo do zrobienia. Już na samym początku rozkazał zwiadowcom by sprawdzili pozostałe tereny na zachód wyspy by się upewnić, iż Akwila nie ma więcej posterunków na wyspie, inaczej będzie trzeba przygotowywać się do wojny. Drugim dość dużym problemem mogło być pożywienie na terenach Konfederacji dlatego trzeba było się zająć nowymi pomysłami. Na północy jak i północnym wschodzie rozkazano budowę małych portów które zajmowały by się rybołóstwem. Pozwoliło by to na nowe pożywienie dla ludzi w postaci ryb oraz na małą kontrole co się dzieje na wodach Konfederacji.

-----
-80 złota na rozbudowę rybołóstwa

Miyokari

Liczba postów : 88
Join date : 05/02/2014
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Działania i Wydarzenia

Pisanie by MG Vaiar on Pią 8 Lip 2016 - 7:11

Zwiadowcy powrócili z następującymi wieściami - zachodnia część wyspy nie jest przez nikogo zamieszkana, dominuje tam klimat nieco łagodniejszy od tajgi; tak typowej dla Scalijczyków. W rejonie występują lasy mieszane, które obfitują w zwierzynę.
Jeśli chodzi o linię brzegową to południowa i zachodnia część badanego terytorium jest usiana stromymi klifami i niemożliwe jest tam utworzenie portu. Z kolei na północy dominują białe plaże.
Jest jeszcze jedna ciekawa informacja dotycząca tego regionu; poprzecinany jest on starymi kamienistymi drogami, a mniej-więcej w centrum badanych ziem istnieje opuszczona akwilańska forteca; nasi zwiadowcy zdecydowali się nie wchodzić do środka ponieważ nie wiedzieli, co mogą tam napotkać.

Pomniejsze placówki rybackie powoli się rozwijają, a intensyfikacja połowu ryb na pewno przyniesie konkretne wpływy do budżetu.


---

Odejmij pieniądze ze skarbca.
Dodaj nowy zysk co turę:
Placówki rybołówcze - 30 sztuk złota
avatar
MG Vaiar
Admin

Liczba postów : 615
Join date : 05/05/2013

Zobacz profil autora http://tivar.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Działania i Wydarzenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach