Administracja

Go down

Administracja

Pisanie by Zeman on Pon Lip 04, 2016 9:42 pm

Informacje o państwie
Pełna nazwa państwa: Królestwo Białej Panny
Władca: Wysoka Kapłanka
Ważne osobistości na służbie: "Ćma"
Punkty herosów: 0
Reputacja na świecie: Królestwo Białej Panny jest swoistą ciekawostką dla athaloskich badaczy i podróżników. Zdecydowane różnice kulturowe wynikające ze specyficznego stylu życia poddanych Białej Panny są przyczyną ostrożnego podejścia ze strony Stemmy i niechęci ze strony Akwili.

---Ziemie Panny
Stolica: Wielka Szczelina
Dominująca religia: Biała Panna
Inne wiary: -
Skład rasowy: Słudzy Białej Panny 99%; Inni 1%
Obecność organizacji:
Poparcie dla Królestwa Białej Panny: Rój jest zadowolony.
Dążenia niepodległościowe: Brak.

Przedewszystkim, znajduje się tutaj największe osiedle - Miasto Ul wraz z Wielka Szczeliną, które tworzą zarówno centrum ekonomiczne i rzemieślnicze, jak i kulturowe i militarne. Sama ziemia jest przekształcona przez wpływ Białej Panny, umożliwiając uprawe rozmaitych egzotycznych roślin i larw dotąd możliwych do hodowania jedynie pod ziemią. Sama Wielka Szczelina to ogromna forteca, która ukrwa pod sobą głebiny Miasta Ula. Wieczne poszerzanie stolicy prowadzi do znalezienia rozmaitych minerałów, które składowane są bądź używane do nadawania piękna samemu miastu.

Skaliste Pustkowia
Stolica: Iglica Panny
Dominująca religia: Biała Panna
Inne wiary: -
Skład rasowy: Słudzy Białej Panny 99%; Inni 1%
Obecność organizacji:
Poparcie dla : Poddani nie zgłaszają sprzeciwów wobec rządów Białej Panny.
Dążenia niepodległościowe: Brak.

Światła Iglicy widoczne są z całego skalistego, pustego pustkowia jakie rozciąga się na praktycznie całą prowincje. Trudno tu o życie bardziej rozwinięte niż gady, węże czy porosty i krzaki. Jest to przedewszystkim wysunięta pozycja ostrzegawcza dla Wielkiej Szczeliny, a także latarnia dla wszystkich którzy poczuli zew Białej Panny i udali się na pielgrzymke z własnych krain do Miasta-Ula. Tak jak zawsze, prowadzone są tutaj też prace wydobywcze, jednak zamiast hodowli larw prowadzone są polowania na wielkie jaszczury żyjące na pustkowiach.
avatar
Zeman

Liczba postów : 235
Join date : 08/05/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach