Administracja

Go down

Administracja

Pisanie by Miyokari on Wto Lis 24, 2015 7:41 pm


1.Kun'delar
Jest to najważniejsza prowincja w Imperium, gdyż to tutaj znajduje się stolica, która nosi taką samą nazwę jak samo terytorium - Kun'delar. Miejsce to jest głównym miejscem handlu przez morze, gdyż jest to największy port na terenach całego Imperium. Okolice te są dość zimne, głównie tutaj można znaleźć lasy jak i rzadką roślinność na terytoriach Tel'Rilien. Jest to również terytorium

2. Velrinden
Drugą najważniejszą prowincją jest Velrinden, w porównaniu do Kun'delar, klimat tutaj jest umiarkowany, a nawet w miare ciepły. Tutaj żyją głównie rzemieślnicy, którzy z gór pozyskują surowce. Później przerabiają oni je w różne pierścienie, naszyjniki, które są sprzedawane w Kun'delar bądź w Qilien. Jest tutaj również dużo zwierzyny w pobliskich lasach, więc jest to jednym z ulubionych miejsc myśliwych.

3. Qilien
Główne miasto handlowe, tutaj trafiają wszystkie towary z lądu. Zazwyczaj zanim cokolwiek trafi do Kun'delar, wpierw trafia tutaj a stąd do głównej prowincji. Jest tutaj dużo lasów, jak i metalów potrzebnych do produkcji broni. Jest tutaj również trochę zwierzyny w lasach - jednak niezbyt wiele.

4.An'selar

Jest to głównie prowincja rolnicza jak i myśliwska. W tej części Imperium jest jak najwięcej zwierzyny, oraz ziemia jest dobra do uprawiania roli. Tereny te są pilnie strzeżone przez armie Imperium jak i magów - gdyż jest to prowincja graniczna.

5. Bevilgen
Jest to głównie prowincja wojskowa, największa produkcja broni, statków i innych rzeczy odbywa się właśnie w tej prowincji. Klimat w tej prowincji jest dość umiarkowany, jednak w stronę zimna. Żołnierze głównie podróżują do innych prowincji w celu polowania na zwierząt bądź innych atrakcji.

6. Velren
Tereny skolonizowane po wyparciu rdzennych mieszkańców - gnolli. Tereny bogate w żelazo, oraz cyne.

Miyokari

Liczba postów : 88
Join date : 05/02/2014
Age : 25

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach