Administracja

Go down

Administracja

Pisanie by Miyokari on Czw Mar 06, 2014 11:22 pm


Aellion
Aellion jest położone w samym środku lasu, jest to stolica leśnych elfów. Tutaj jest świątynia gdzie przebywa Najwyższa Kapłanka. Miasto to zostało założone jako pierwsze i właśnie przez to, znajduje się tutaj główna siedziba Kapłanki. Do tego tereny te mają wielkie znaczenie dla Ostalfaru gdyż duża część jedzenia jest właśnie produkowana w Aellionie. Również na tych terytoriach znajduje się pare złóż surowców, takich jak żelazo oraz drzewa, które dają możliwość produkcji naprawdę wysokiej jakości łuków.


Esirivel
Esirivel jest stolicą mrocznych elfów i to tutaj rządzi Wysoki Lord, mając na oku wszystkich swoich poddanych. Wszyscy rzemieślnicy przybywają do Esirivel by pracować, ze względu na to, że największe zarobki oferuje właśnie owo miasto stołeczne, co spowodowane jest głównie tym, że jest to jedno z największych miast i centrów administracyjnych państwa. Znajdziemy tu także wielu rybaków korzystających z pobliskiego położenia rzek.

Trisindale
Miasto będące głównym centrum ostalfarskiego handlu. W tym miejscu nie sposób nie ujrzeć korowodów kupców rozlewających się po każdej z alejek, próbujących sprzedać albo nabyć każdy towar, jaki tylko mógłby przyjść komukolwiek na myśl. Owe miasto nazywane jest przez Najwyższą Kapłankę i Wysokiego Lorda stolicą handlu; państwowa propaganda sprawia, że chętnie handlują tu także handlarze pochodzący z innych miast.

Bereskhel
Jest to główna stolica ludzi gdzie przebywa ich książę jak i Generał. Jest to dość duża forteca, w której jest największe skupisko wojsk ów ludzi. Często przybywają tutaj również żołnierze elfów którzy chcą walczyć w obronie Puszczy. W mieście tym jest również duże skupisko kowali, płatnerzy jak i zbrojmistrzów, jest tutaj duży popyt na oręż jak i pancerze.

Miyokari

Liczba postów : 88
Join date : 05/02/2014
Age : 25

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach