Admnistracja

Go down

Admnistracja

Pisanie by Fogler on Czw Lut 06, 2014 2:47 pmPomarańczowy - rejon stołeczny państwa. Na północy jest wspaniałe miasto Vaalfgard - stolica kraju, zbudowane jeszcze w czasach rozwoju Cesarstwa Soliańskiego. Był ważnym miastem handlowym, stąd prowadziła bezpośrednia droga prosto do stolicy cesarstwa. Aktualnie odbudowane miasto po złupieniu go przez barbarzyńców.

Zielony - centrum rolnictwa kraju. W tej prowincji są najżyźniejsze tereny w całym państwie, ludzie tutaj mieszkają głównie na wsiach, przy swoich polach. Szacuje się, że około 60% mieszkańców tych terenów mieszka poza miastem. Istnieje tu małe miasto Faneroth, w którym rezyduję namiestnik prowincji.

Brązowy - głównie są tu tereny pagórkowate. Uprawia się tu role oraz dość popularne jest zbieractwo. Na południowym-wschodzie prowincji stoi potężna twierdza Teravor, która cały czas jest obsadzona przez żołnierzy Vaalfgardu. Twierdza ta ma za zadanie chronić wschodnią część państwa, jest wielkim cudem architektury Królestwa Vaalfgardu.

Granatowy - zalesiona cześć królestwa, na tych terenach bardzo popularne jest łowiectwo dzięki lasom, a także rybołówstwo, gdyż posiada dostęp do wód. Mniej więcej w centrum jest miasto Attre, jest stosunkowo młodą prowincją Vaalfgardu, dlatego niektóre jej zakątki mogą być niezbadane.

Fogler

Liczba postów : 21
Join date : 02/02/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach