Rozpiska punktowa

Go down

Rozpiska punktowa

Pisanie by Hoors on Sro Lut 05, 2014 4:30 pmHandel:

Ostry Port - Jedno z najpiękniejszych miast Baji, wybudowane z kamienia, co jest rzadkością na półwyspie. Tutaj sprowadzane są towary z całego kraju. Runy Wysogrodzkich mistrzów, broń z Krakibuża, żelazo z cyna i miedź z kruczych gór oraz oczywiście najważniejszy produkt całej Baji - futra i skóry.

Rzeka Parwa - Wielka rzeka przecinająca razem z Górami Kruczymi Baję na pół. U jej brzegów postawiono Wysogród - stolicę Baji. Na rzece pływają dłubanki - tradycyjne łodzie rzeczne - żłobione w pniakach. Ta rzeka to główny szlak handlowy pomiędzy Borami, Morwiakami, Chrobatami oraz Sorbetami.

Zaopatrzenie:

Las Włodarski - zaludniona przez wiele rodzin puszcza znajdująca się na terenie Borów oraz Rugrenów; Pośród wysokich drzew istnieje leśne miasto - Włogard, gdzie domostwa pobudowane są wysoko na koronach drzew.

Waradegard - stolica i jedyne miasto centaurów oraz wielkie składowisko bogactwa i wszelakiego szmelcu z całego kontynentu. Podczas swych łupieżczych wypraw wojownicy honewedzi zabierali różne egzotyczne przedmioty, broń i bogactwa, które składowane są w Waradegardzie.

Hoors

Liczba postów : 57
Join date : 04/02/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach