Administracja

Go down

Administracja

Pisanie by AdDur on Wto Lut 04, 2014 4:13 pmCzerwony - Wyspa Raagnos; Serce państwa. Obszar zajmuje większość terenów kontrolowanej przez Tyranię wyspy. Raagnos słynie z wspaniałych miast zbudowanych głównie rękoma niewolników. W centrum wyspy znajdują się jedyne na niej wzgórza, gdzie wydobywa się marmur, oraz metale potrzebne do prowadzenia wojny. Dalej na południe znajdują się ogromne latyfundia i liczne gospodarstwa wolnych chłopów, stopniowo przechodząc w dżunglę, przerzedzoną przez plantacje. Znajduje się tu też stolica - Shaol. Zbudowana na zboczach wzgórz olśniewa pięknem dzielnic bogaczy i przeraża straszliwą nędzą slumsów niewolniczych.


Niebieski - Wybrzeże Raagnos; "Bezpieczny" region. Do tutejszych portów mogą zawijać obcy kupcy. Północne wybrzeża są krainą potężnych klifów, pomiędzy którymi znajdują się niewielkie zatoczki i dostępne porty. Miasta tutaj pną się w górę po skałach, tłocząc wokół niewielkich dostępnych dla statków miejsc. Tutaj do Tyranii trafiają bogactwa z kolonii i wypraw po niewolników. Najważniejszym miastem jest Port Infer.


Zielony - Dystrykt Dżungli; Leżący na obszarze południowych dżungli i otaczających je wysp region. Gospodarka tutaj opiera się głównie na chwytaniu Negrów i ich sprzedaży. Prowadzony jest także wyręb dżungli. Głównym miastem jest port zwany, jakże by inaczej "Niewolniczą Zatoką"


Żółty - Nowe Raagnos; Niedawno założona kolonia. Ze względu na łagodny, morski klimat Nowe Raagnos uważane jest za główny kierunek kolonizacyjny w najbliższej przyszłości i potencjalne zagłębie rolne. Stolicą jest Zarxa.
avatar
AdDur

Liczba postów : 393
Join date : 06/05/2013
Skąd : M(h)roczna Wieża

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach