Formacje wojskowe [NIEAKTUALNE]

Go down

Formacje wojskowe [NIEAKTUALNE]

Pisanie by MG Umrzyk on Nie Maj 05, 2013 2:56 pm

Oczywiście nasza nacja nie jest w stanie poradzić sobie bez jakichkolwiek formacji zbrojnych. Na Tivarze najmniejszą i podstawową jednostką której będziemy używać jest 'kompania' licząca sobie sto osób. W przypadku okrętów korzystamy z 'flotylli'. W przypadku małych okrętów ilość okrętów we flotylli wynosi 12. W przypadku średnich - 6. A w przypadku dużych - trzy. Wielkość okrętu określa oceniający, na podstawie opisu gracza.

Wszystkie formacje wojskowe wymyślamy sobie my, jako władcy państwa, w odpowiednim temacie. Najlepiej dostosować je do planowanej doktryny walki - i gospodarki naszej nacji.. Paladyni w złotych pancerzach płytowych nie będą najtańsi! Jest dosyć duże prawdopodobieństwo że zwyczajnie przyniosą nam ogromne straty w skarbcu. Złoto w końcu nienajlepiej chroni..

Gotową jednostkę wycenia jeden z Mistrzów Gry.


ROZWIĄZYWANIE FORMACJI WOJSKOWYCH:

Gdy stwierdzimy, że powołana przez nas jednostka straciła zastosowanie czy chcemy zwolnić miejsce dla innej formacji, możemy zdecydować się na rozwiązanie tejże. Zwolnią się wtedy zajmowane przez nią punkty zaopatrzenia, a my odzyskamy 40% realnych* kosztów powołania jednostki.

*Realnych - tj., gdy posiadamy zniżkę na jednostkę wynoszącą np. 50% przy koszcie jednostki 400, wydajemy na jej zakup 200, a odzyskujemy 80 sztuk złota z jej rozwiązania.
avatar
MG Umrzyk
Admin

Liczba postów : 609
Join date : 05/05/2013

Zobacz profil autora http://tivar.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach