Ogólne

Go down

Ogólne

Pisanie by MG Umrzyk on Pon Maj 06, 2013 1:13 pm

Zapisane są tutaj zasady które nie pasują do żadnego z innych tematów - i są po prostu raczej ogólne. A oto i one:

1. Zaleca się nie pisać w działach innych państw, niż nasze własne. Jeśli mamy jakiś problem z prowadzeniem przez kogoś jego działu, to zgłaszamy to w 'Problemach, pytaniach i propozycjach.' W innych przypadkach naruszenie tego zakazu grozić będzie karą, wymierzoną przez administratora.
2. O ile wzorowanie swojego państwa na czymś, na przykład na istniejącej kiedyś bądź teraz organizacji państwowej i kultury, bądź nawet państw/ras/kultur z innych dzieł fantasy jest nawet pożądane, o tyle plagiat skutkuje zwyczajnie nieprzyjęciem do gry. Proszę się nie łudzić - wszelkie Królestwa Esteros z rodami Vannisterów, Haratheonów, Margaryenów dosiadających smoki zostaną raczej zauważone. Podobnie jak inne Lordaerony albo Gondory.
3. Tytulatura może być dowolna. Ktoś może się nawet mianować na początku gry Imperatorem całego Tivaru. Inna sprawa czy taki Imperator posiada odpowiednie środki aby wprowadzać swoją wolę.
4. Nacje, które nie są zdolne do normalnej komunikacji z innymi nacjami, tudzież których całość znajduje się głeboko pod ziemią/pod wodą/lata albo nacje nie kontrolujące żadnego terenu nie będą akceptowane.
5. Nie potrzeba wydawać pieniędzy ani wysyłać szpiegów/zwiadowców aby dowiedzieć się, co znajduje się zaraz przy naszych granicach. Wystarczy poprosić o opis w swoim dziale 'Szpiegostwo'.
6. Każde państwo posiada swój własny dział Szpiegostwa, który jest widoczny tylko dla tego danego państwa oraz osoby która tejże nacji prowadzi grę.
7. Dział 'Wiedza' służy do umieszczania wszelkich dodatkowych informacji na temat historycznych postaci, legend, mitów, wydarzeń, świąt, społeczeństwa i kultury naszej nacji. Przewidywane są za to nagrody - zarówno finansowe, militarne, rzeczowe (na przykład relikty.) czy też w punktach herosów.
8. Przy opisywaniu naszych herosów w "Wiedzy" należy pamiętać że powinniśmy opisać herosów historycznych, legendarnych bądź mitycznych - a nie tych, którzy żyją obecnie!

Temat może być uzupełniany wraz z czasem.
avatar
MG Umrzyk
Admin

Liczba postów : 609
Join date : 05/05/2013

Zobacz profil autora http://tivar.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach